تاریخ :۲۰ خرداد ۱۴۰۲
اسموتی-خیار-جعفری

سوزاندن چربی شکم با اسموتی گیاهی

 • سوزاندن چربی شکم با اسموتی گیاهی

  اسموتی گیاهی سیب و لیموترش

  این اسموتی برای افراد مبتلا به انواع چاقی، بیماران قلبی عروقی، دیابتی، کبد چرب و ورزشکاران مناسب می باشد. سیب باعث پایین آمدن فشار و قند خون شده و تولید انسولین را هم کاهش می دهد. مقدار بسیار بالای پکتین موجود در سیب apple، از طریق افزایش متابولیسم سبب افزایش سرعت سوزاندن چربی ها می شود. لیموترشی که در این ترکیب وجود دارد هم باعث پایین آمدن فشار خون و گلوکز خون شده، تولید انسولین را کاهش می دهد برای چربی سوزی و کاهش وزن مناسب است. سوزاندن چربی شکم با اسموتی گیاهی را امتحان کنید.

  اسموتی سبز خیار جعفری برای لاغری

  چاقی معمولا در ناحیه اطراف معده رخ می دهد؛ زیرا در سایر قسمت های بدن اعضایی چون کبد، روده، طحال، ریه و غیره وجود دارند، اما در اطراف معده به خاطر حفره شکمی و عدم وجود عضو ویژه، چربی مجال تجمع پیدا می کند. در کنار انواع روش ها می توانید با استفاده از یک معجون خانگی به وزن ایده آل تان دست یابید.

  مواد مورد نیاز زنجبیل،خیار، جعفری، لیمو ترش، آب می باشد.

  اسموتی گیاهی برای سوزاندن چربی شکم۱

  اسموتی خیار جعفری

  هر شب قبل از خواب یک لیوان از این نوشیدنی را میل بفرمایید و ظرف مدت یک هفته احساس انرژی فراوان در انجام کارهای روزانه را در خود مشاهده کنید و چربی های شکمی خود را تا میزان زیادی کاهش دهید. متخصصان توصیه می کنند برای اثر گذاری بیشتر این معجون لاغری، افراد به نوشیدن آن به صورت مستمر تا رسیدن به نتیجه ادامه دهند و البته در کنار آن کارهایی مانند افزایش فعالیت روزانه و پرهیز از خوردن مواد غذایی شیرین و پر چرب را انجام دهند، تا قابلیت چربی سوزی آن چند برابر شود.

  اسموتی لیمو جعفری برای لاغری و سوزاندن چربی

  براساس نتایج یک مطالعه، نوشیدن روزانه یک لیوان از این معجون با معده خالی میزان سوخت و ساز بدن را دست کم ۴۰ درصد افزایش می دهد. مواد مورد نیاز جعفری، لیمو، یک لیوان آب می باشد.

  اسموتی گیاهی برای سوزاندن چربی شکم۲

  جشنواره پاییزه
  جشنواره فروش بذر های خاص و کمیاب با بیش از ۱۲۰۰ رقم تنوع
  همین الآن خرید کنید

  اسموتی لیمو جعفری

  اسموتی برای سوزاندن چربی و داشتن یک شکم تخت

  اگر شما هم به دنبال این هستید که وزن خود را کم کنید، این اسموتی های خوش مزه ی پر از MUFA ( اسیدهای چرب اشباع نشده)، برای کاهش وزن و داشتن شکمی صاف به شما کمک خواهند کرد؛ این اسموتی ها هم خنک و طراوت بخش هستند و هم نابودکننده چربی های دور شکم!

  این اسموتی ها سالم و سرشار از فیبرو آنتی اکسیدان ها هستند. اسموتی ها که حاوی مقادیر متنوعی از میوه های تازه هستند، حاوی اسیدهای چرب اشباع نشده نیز هستند.

  مواد مورد نیاز شیرکم چرب، آناناس، روغن دانه کتان و یخ می باشد. 

  منبع :

  کتاب کافی شاپ در خانه،آشنایی با انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم دم‌نوش‌ها، عرقیات گیاهی، اسموتی…، ۱۳۹۶

  امتیاز شما به این مقاله چقدره؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  اشتراک‌گذاری

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.