تاریخ :۸ خرداد ۱۴۰۲
معرفی ۱۰ شرکت برتر تراکتورسازی در جهان

معرفی ۱۰ شرکت برتر تراکتورسازی در جهان

 • معرفی ۱۰ شرکت برتر تراکتورسازی در جهان

  برای سهولت کار در مزارع، باید تراکتورهای باکیفیت، بادوام و با کارایی مناسب داشته باشید. اما، چگونه می دانید تراکتور خریداری شده قابل اعتماد است خوب، برای انتخاب یک تراکتور مناسب، شما باید به دنبال تراکتورهایی با کارایی بالا، با کیفیت و جدیدترین فناوری باشید که عمر طولانی‌تری داشته باشد. اما این تراکتورهای کشاورزی باید از برندهای معتبر تراکتور تهیه شوند. امروزه معتبرترین برندهای تراکتورسازی ژاپنی، اروپایی، ساخت آمریکا و آلمان هستند. و چرا آن‌ها در بین کشاورزان محبوب هستند؟ در این مقاله از دی مگ به معرفی ۱۰ شرکت برتر تراکتورسازی در جهان می‌پردازیم.

  معتبرترین برندهای تراکتور در سال ۲۰۲۲: تصمیم شما چیست؟

  ۱- تراکتور John Deere (جان دیر)

  تراکتور جان دیر-معرفی ۱۰ شرکت برتر تراکتورسازی در جهان

  تراکتور جان دیر-معرفی ۱۰ شرکت برتر تراکتورسازی در جهان

  تراکتورهای جان دیر به دلیل عملکرد عالی و محصولات با کیفیت در سراسر جهان مشهور هستند. علاوه بر این، John Deere یک برند ماشین آلات کشاورزی است که توسط شرکت معروف Deere & Company تولید می‌شود. با این حال، نام تجاری جان دیر بر روی تراکتورهای کاربردی، موتورهای دیزلی، ماشین چمن زنی، لودر، دروگرهای علوفه، کمباین‌ها و ماشین آلات کشاورزی تمرکز دارد.

  شرکت تراکتور جان دیر برای بخش‌های جنگلداری و تجهیزات ماشین آلات ساختمانی بسیار استثنایی است. تاریخچه شرکت تراکتورسازی جان دیر در سال ۱۸۳۷ در مولین، ایلینوی توسط جان دیر آغاز می‌شود. جان دیر به عنوان یک شرکت تراکتورسازی ساخت آمریکا، امروزه بزرگترین تولیدکننده تراکتور در سطح جهان است که در حال توسعه و خرید سایر تراکتورسازان است. اگرچه در بین کشاورزان در سراسر جهان شناخته شده است و شهرت آن در سال ۱۸۳۷ ایجاد شده است، سازنده تراکتور جان دیر عمدتاً در آمریکا و کانادا به فروش می‌رسد. و امروزه تراکتورهای جان دیر همه کاره هستند و به خاطر قدرت موتورشان معروف هستند.

  برخلاف سایر تراکتورها، تراکتورهای جان دیر دارای موتور پر سرعت، گیربکس اصطحکاکی محرک و تمام چرخ محرک هستند. با توجه به مزایای تکنولوژیکی پیشرفته، تراکتورهای John Deere برای کارهای مختلف عالی هستند و شما می‌توانید فورا داده‌ها را به دفاتر تجاری ارسال کنید. در نهایت، تراکتورهای جان دیر مقرون به صرفه هستند و تلاش می‌کنند بهترین عملکرد را داشته باشند و کار شما را در زمین کشاورزی آسان کنند. همچنین جان دیر به عنوان یک برند، تولید کننده تراکتورهای راحت و با کارایی بالا است. و به لطف شهرت ۱۸۵ساله خود، جان دیر به عنوان یک نام تجاری، یک شرکت پیشرو در تراکتورسازی در بازار تراکتور است.

  ۲- تراکتور  Case IH (کیس آی اچ)

  تراکتور Case IH-معرفی ۱۰ شرکت برتر تراکتورسازی در جهان

  تراکتور Case IH-معرفی ۱۰ شرکت برتر تراکتورسازی در جهان

  Case IH نماینده دیگری از برندهای تراکتور قابل اعتماد ساخت ایالات متحده است. این شرکت در سال ۱۸۴۲ توسط Jerome Increase Case تأسیس شد. او شرکت ماشین خرمنکوب راسین را در راسین و ویسکانسین تأسیس کرد. بنابراین، او بنیانگذار خرمن کوب فعلی بود و دانه و کاه را جدا کرد. تراکتورهای Case IH با ۱۸۰ سال سابقه طولانی در بیش از ۱۶۰ کشور جهان شناخته شده است و حضور جهانی آن‌ها را تایید می‌کند. امروزه شرکت Case IH بخشی از CNH Industrial است.

  تراکتورهای Case IH در ایجاد تجهیزات تراکتور بسیار کارآمد و قدرتمند که نیازهای کشاورزان حرفه‌ای را برآورده می‌کند و چالش‌های کشاورزی مدرن را برآورده می‌کند، قابل اعتماد هستند. اما، البته، آن‌ها بیشتر برای دروگرها و کمباین‌ها نیز شناخته شده اند. کیس آی اچ به عنوان دومین تولید کننده بزرگ تراکتور در آمریکای شمالی، قوی‌ترین و پیشرفته‌ترین تراکتورهای کیس آی اچ را تولید می‌کند که در زمینه‌های مختلف در سراسر جهان کار می‌کنند.

  Case IH طیف گسترده‌ای از مدل‌های تراکتور را ارائه می‌دهد که تراکتورهای فشرده، تراکتورهای کاربردی و سایر تجهیزات کشاورزی برای باغ‌های انگور، باغ ها، مناظر، کارهای عمومی مزرعه و غیره تولید می‌کند. تمامی تراکتورهای Case IH دارای تکنولوژی پیشرفته‌ای هستند و ماشین آلات کشاورزی آن‌ها به دلیل مصرف سوخت پایین با عملکرد بالاتر شهرت دارند. بنابراین تراکتورهای Case IH برای مصارف گسترده کاربردی و کارآمد هستند. علاوه بر این، تراکتورهایی با استفاده آسانی هستند و با کنترل عالی عرضه می‌شوند. زیرا سازنده می‌داند که کشاورزان ساعت‌ها و ساعت‌ها را در مزرعه می‌گذرانند.

  این شرکت یک رقیب بزرگ برای تراکتورهای John Deere است. بنابراین در بین شرکت‌های سازنده دیگر که با بالاترین کیفیت هستند، برنده می‌شوند.

  ۳- تراکتور New Holland (نیوهلند)

  تراکتور New Holland-معرفی ۱۰ شرکت برتر تراکتورسازی در جهان

  تراکتور New Holland-معرفی ۱۰ شرکت برتر تراکتورسازی در جهان

  نیوهلند یکی دیگر از تولید کنندگان تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی مستقر در ایالات متحده است. که به دلیل محصولات باکیفیت خود از جمله تراکتور، دروگر، بیلر، تجهیزات بذرکاری، تراکتورهای کاربردی، ادوات و غیره برجسته است. به عنوان یک برند ماشین آلات کشاورزی، نیوهلند همچنین بخشی از CNH Industrial جهانی و یکی از معتبرترین مارک‌های تراکتور در بازار شد. نیوهلند در سال ۱۸۹۵ در پنسیلوانیا تأسیس شد و به مرور زمان دفتر مرکزی آن تغییر کرد. اما امروزه آن‌ها بخشی از CNH Industrial هستند. با این حال، تراکتورهای نیوهلند امروزه بیشتر به دلیل قیمت و مزایای کیفیت برتر شناخته شده اند.

  یعنی بهترین تراکتورها تا حد امکان کمتر ردپای کربن تولید می‌کنند و در عین حال عملکرد بالایی دارند. به همین دلیل است که نیوهلند از همه برندهای دیگر سبقت می‌گیرد و به صدر بازار راه پیدا می‌کند. با این حال، علامت تجاری آن‌ها، تراکتور هیدروژنی استثنایی NH2 است. این تراکتور به کشاورزان اجازه می‌دهد تا انرژی لازم برای عملیات را با استفاده از هیدروژن تولید شده از منابع تجدیدپذیر واقع در محیط تولید کنند. بنابراین، این تراکتور، یک تراکتور دوستدار محیط زیست است. البته تمامی تراکتورهای نیوهلند دارای حداکثر راحتی و چند کاره با موتورهای قدرتمند مناسب برای تمامی مزارع کوچک در سطح جهان می‌باشند. علاوه بر این، تراکتورهای نیوهلند به دلیل ساختار و قدرت خاص خود نتایج با کیفیتی را ارائه می‌دهند.

  ۴- تراکتور Massey Ferguson (مسی فرگوسن)

  تراکتور-مسی-فرگوسن

  تراکتور-مسی-فرگوسن

  مسی فرگوسن یک تولید کننده بین المللی ماشین آلات کشاورزی است. شرکت Massey Ferguson در سال ۱۹۵۳ با ادغام دو شرکت در یک شرکت تاسیس شد. اینها شرکت بریتانیایی فرگوسن و شرکت کانادایی Massey-Harris بودند. امروزه، شرکت تراکتورسازی ساخت آمریکا با تراکتورهای Massey-Ferguson، تجهیزات مزرعه و ماشین آلات با کیفیت برتر و حداکثر کارایی، یکی از پیشروها در سطح جهانی است. شما می‌توانید بهترین تراکتورهای Massey Ferguson را با قیمت‌های مقرون به صرفه و آخرین تکنولوژی با عملکرد عالی پیدا کنید. بنابراین، این تراکتورها تمام وظایف کشاورزی را با عملکرد برتر انجام می‌دهند و سود بیشتری را نصیب کشاورزان می‌کنند.

  مسی فرگوسن در حال حاضر ۶ سری تراکتور تولید می‌کند. آخرین خط تولید، بر خلاف تراکتورهای سنتی با مصرف کمتر سوخت، سطوح بالاتر اسب بخار و گشتاور بسیار بالاتر را ممکن می‌کند. بنابراین، تراکتورهای مسی فرگوسن مزیت بیشتری دارند. تمام مدل‌های این تراکتور برای کشاورزان و نیازهای آن‌ها ایجاد شده است. کشاورزان می‌توانند قدرت موتور بیشتر، پمپ دبی بالاتر، ادوات و لوازم جانبی را با توجه به ترجیحات و خواسته‌های خود انتخاب کنند. تراکتورهای مسی فرگوسن همچنین دارای یک سیستم خاص هستند که هزینه‌های جاری را کاهش می‌دهد، که در هنگام خرید تراکتور بسیار مهم است. شرکت Massey Ferguson مدل‌های تراکتور کوچک، کاربردی، فشرده، تراکتورهای میان‌رده و تراکتورهای تولیدی ردیف بالا HP را تولید می‌کند. بنابراین، زمانی که برای تمام کارهای مزرعه به تراکتور نیاز دارید، تراکتور مسی فرگوسن بهترین گزینه است.

  این تراکتورها با تکنولوژی جدید و موتورهای قوی و کل خط تولید ان اجازه می‌دهد تا نتیجه کارآمد و عملی، با حداقل تلاش و حداکثر کارایی انجام شود. اما، بزرگترین مزیت این تراکتورها این است که مسی فرگوسن تراکتورهای مقرون به صرفه‌تری نسبت به سایر شرکت‌های تراکتورسازی، مانند جان دیر، اما با همان کیفیت و عملکرد دارد.

  ۵- تراکتور Mahindra (ماهیندرا)

  تراکتور-Mahindra-ماهیندرا

  تراکتور-Mahindra-ماهیندرا

  تراکتورهای ماهیندرا از آسیا می‌آیند. آن‌ها در بمبئی، هند، بخشی از یک شرکت تولیدی چند ملیتی برای تجهیزات کشاورزی ساخته شده اند. ماهیندرا به عنوان یک برند تراکتور قابل اعتماد در سال ۱۹۴۵ تاسیس شد و امروزه یکی از تولیدکنندگان پیشرو تراکتور در هند و در سراسر جهان است. آن‌ها شعبه دیگری در ایالات متحده دارند که به نام Mahindra USA شناخته می‌شود. اما، تراکتورهای ماهیندرا چندگانه هستند، با قیمت‌های متفاوت، بسته به مدل، شکل و اندازه تراکتور. با این حال، تراکتورهای ماهیندرا به دلیل ساخت و ساز طولانی مدت، استحکام و قابلیت اطمینان خود برجسته‌تر هستند.

  موتور تراکتورهای ماهیندرا حداکثر قدرت را بدون هدر دادن سوخت تولید می‌کنند. بنابراین، اگر به تراکتورهای کوچک یا تراکتورهای بزرگتر نیاز دارید، تراکتورهای ماهیندرا بهترین گزینه برای کشاورزان هستند. این تراکتورهای بادوام، بهره وری را افزایش داده و کار کشاورزان را در دسترس‌تر و ساده‌تر می‌کند. بنابراین مدل‌های تراکتور ماهیندرا هم کاربردی و هم کارآمد هستند. ماهیندرا جوایز معتبر متعددی را به‌عنوان قابل‌اعتمادترین برند، جابه‌جایی نیازهای کشاورزی و راه‌یابی به بازار تراکتور بدست آورد. بنابراین اگر به یک تراکتور قابل اعتماد نیاز دارید، تراکتور ماهیندرا یک گزینه عالی است! تنها در سال ۲۰۲۰، این شرکت بیش از ۳۰۲۰۰۰ تراکتور بادوام فروخت. بنابراین، این شرکت به یکی از پیشروها تبدیل شده و تراکتورهای خود را در بیش از ۴۰ کشور به فروش می‌رساند. و از زمان تأسیس، برند ماهیندرا بیش از ۲٫۱ میلیون تراکتور در سراسر جهان فروخته است.

  همانطور که قبلاً گفته شد ماهیندرا حتی در بازار ایالات متحده به نام ماهیندرا ایالات متحده معروف است و می‌توانید تراکتور خود را در آنجا تعمیر کنید. با این حال، آن‌ها همچنین یک دوره گارانتی طولانی‌تر (۵-۷ سال) دارند. بنابراین اگر مشکلی پیش بیاید، همه کشاورزان بیمه هستند. در نهایت، ماهیندرا برخلاف تراکتور جان دیر یا حتی مسی فرگوسن، جایزه دمینگ را برای مدال کیفیت ژاپن بدست آورد.

  ۶- تراکتور Sonalika (سونالیکا)

  تراکتور-Sonalika-سونالیکا

  تراکتور-Sonalika-سونالیکا

  گروه Sonalika یکی دیگر از شرکت‌های هندی در زمینه تجهیزات کشاورزی و تراکتورهای با کیفیت برتر است. این برند در سال ۱۸۸۵ به عنوان جوانترین تراکتور جهان، یکی از بهترین صادرکنندگان تراکتور هند، با بیش از ۱۲۰ کشور در حال فعالیت، تاسیس شد. مشتریان می‌توانند یک تراکتور مقرون به صرفه از جهت هزینه‌های کمتر تعمیر و نگهداری خریداری کنند، و در عین حال موتور با کیفیت فوق العاده‌ای خواهند داشت.

  فروش ویژه ادوات و تجهیزات کشاورزی
  فرصت استثنایی به مدت محدود، فروش انواع ادوات و تجهیزات خاص به قیمت قبل کد تخفیف ۱۰ درصدی برای تمام محصولات  : BLACK-INSTRUMENT
  همین الآن خرید کنید

  این تراکتورها در تمامی زمینه‌ها با سیستم‌های فناوری جدید کار می‌کنند و دارای قدرت سنگین هستند. این تراکتورها طیف گسترده‌ای از عملیات از جمله آماده‌سازی زمین تا کارهای پس از برداشت، مانند مدیریت پسماند و غیره را ارائه می‌دهند. تراکتورهای برند Sonalika همچنین جوایز مختلفی برای پیاده‌سازی فناوری جدیدتر برای تسهیل کار دارند. تراکتورهای Sonalika همچنین دارای تنوع بالایی از HP هستند، بین ۲۰ تا ۱۲۰ و از آنجایی که به تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارند، موتورهای آن‌ها خروجی بالاتری برای هزینه کل و تجربه کاری بهتر دارند.

  ۷- تراکتور Kubota (کوبوتا)

  تراکتور-Kubota-کوبوتا

  تراکتور-Kubota-کوبوتا

  Kubota یکی از شرکت‌های پیشرو تراکتورسازی آسیایی است که از ژاپن می‌آید. در سال ۱۸۹۰ در اوزاکای ژاپن تأسیس شد. امروزه، Kubota تراکتورهای متعددی را ارائه می‌کند. از طرح‌های تراکتورهای کوچک گرفته تا جمع‌وجور، واحدهای تراکتور کوچک و تراکتورهای بزرگ برای تمام کارهای کشاورزی با کاربردهای بی‌شمار. با این حال، یکی از بهترین شرکت‌های تراکتورسازی شامل ابزارهای مختلفی برای برداشت، شخم زدن، سنگ‌زنی و غیره است. و علاوه بر تولید تراکتورهای Kubota، پیشرفته‌ترین شرکت تراکتورسازی در جهان است که پمپ‌های آب تولید می‌کند، ژنراتورهای آب آشامیدنی را تصفیه می‌کند، و بازیافت را انجام می‌دهد.

  تراکتورهای Kubota همچنین برای استفاده و کار کردن آسان هستند. عملکرد و کیفیت آن‌ها در انجام تمام وظایف کشاورزی برجسته است. شهرت و علامت تجاری آن‌ها در بین کشاورزان و مشتریان محبوب است. علاوه بر این، شهرت آن‌ها به دلیل خرد طراحی و اشکال سبک شناخته شده است. بنابراین تراکتورهای Kubota در بین سایر شرکت‌های تراکتورسازی برجسته هستند. از آنجایی که این شرکت تراکتورسازی، تراکتورهایی از ۲۱ تا ۵۵ اسب بخار را تولید می‌کند، موتورهای آن‌ها با دیزل و بنزین به خوبی کار می‌کنند.

  این تراکتورها در صنعت ماشین‌آلات ساختمانی و قایق‌های تفریحی نیز استفاده می‌شوند. بنابراین، تراکتورها عملکرد ایده آل، طراحی پیشرفته و مصرف سوخت کمتری دارند. اگرچه از نظر ظاهری کوچک هستند، اما دارای فرمان حساس، چابکی، سرعت و قدرت بالاتری هستند. همچنین، تراکتورها دارای گیربکس هیدرواستاتیک، مکانیکی، گیربکس CVT، شیفت، تغییر قدرت و بسیاری موارد دیگر هستند. بنابراین، آن‌ها برای کارهای مختلف از جمله بارگذار جلویی، کشت خاک، حمل و نقل و غیره کافی هستند.

  ۸- تراکتور Fendt

  تراکتور-Fendt

  تراکتور-Fendt

  Fendt یکی از معتبرترین برندهای تراکتور در اروپا است. علاوه بر این، این برند آلمانی، یکی از محبوب‌ترین شرکت‌های تراکتورسازی است. این شرکت در سال ۱۹۳۰ تاسیس شد و بخشی از شرکت AGCO شد. امروزه این برند تراکتور، بیلر و دروگر تولید می‌کند. آن‌ها بیشترین سهم را در تولید تراکتور در اروپا دارند.

  تراکتورهای Fendt طیف گسترده‌ای از ۷۰ تا ۵۰۰ اسب بخار را پوشش می‌دهند. این تراکتورها برای سیستم‌های هوشمند با عملکرد بالاتر و زمان کمتر طراحی شده اند. تمام تراکتورهای Fendt برای دوام بیشتر و گزینه‌های کاری بهتر به موتورهای قوی، و غیر حساس به چسبندگی موتور مجهز هستند.

  قیمت آن‌ها مقرون به صرفه است. به همین دلیل است که آن‌ها یکی از پرفروش‌ترین تراکتورهای جهان هستند. علاوه بر این، طراحی هوشمند و فناوری سیستم کاملاً جدید، آن‌ها را برای تازه کارها و مبتدیان در دنیای کشاورزی جذاب می‌کند. تراکتورهای Fendt برای همه زمین‌ها ایده‌آل هستند و با سرعت بالا و حداکثر کارایی کار می‌کنند. این تراکتورها به دلیل طراحی جمع و جور خود، با افزایش راحتی برای ساعات کاری طولانی، محبوب هستند. بنابراین مهمترین مزایای آن‌ها استحکام و دوام در دریای برندهای تراکتور است. آن‌ها همچنین به دلیل گیربکس و کروز کنترل، دکمه‌های حافظه سرعت موتور، سیستم هیدرولیک و سوئیچ‌های کنترل، PTO عقب و اتصال عقب معروف هستند.

  ۹- تراکتور کلاس (Claas Tractors)

  تراکتور-Claas

  تراکتور-Claas

  تراکتورهای برند Claas یکی دیگر از تولیدکنندگان تراکتور آلمانی است که در Harsewinkel مستقر است. این شرکت در سال ۱۹۱۳ تاسیس شد و آن‌ها ماشین آلات کشاورزی از جمله پرس، کمباین و سایر تجهیزات کشاورزی را ایجاد کردند. شرکت تراکتورسازی Claas همچنین بهترین تولید کننده دروگر در اروپا و سراسر جهان است که به دلیل طراحی‌ها و سیستم‌های تراکتور با کیفیت بالا شناخته شده است. Claas بیش از ۵۰ الگوی تراکتور، بین ۷۵ تا ۵۳۰ اسب بخار تولید کرده است. آن‌ها در محدوده‌های قدرت و انواع مختلفی وجود دارند.

  علاوه بر این، این شرکت در مجموع ۷ سری تراکتور با کارکردها، اهداف و مشخصات خاص را راه اندازی کرده است. همچنین مدل‌های Claas مصرف سوخت کمتر و عملکرد بالاتری دارند. و از آنجایی که کشاورزی به ساعت‌ها کار نیاز دارد، آن‌ها مزایای راحتی دارند و به کشاورزان کمک می‌کنند تا بدون مشکل بیشتر کار کنند. بنابراین در اروپا، آسیا و آمریکا بهترین فروش را دارند. آن‌ها طیف وسیعی از قیمت‌ها را نیز دارند که برای همه کشاورزان مناسب است.

  ۱۰- تراکتورهای SAME

  تراکتورهای-SAME

  تراکتورهای-SAME

  SAME مخفف Societa Accomandita Motori Endotermici، یک برند تراکتور ایتالیایی است که در ۱۹۴۲ در ایتالیا تأسیس شد. با این حال، شرکت تراکتورسازی SAME یکی از معتبرترین شرکت تراکتورسازی است که مجموعه‌ای از مهندسان دیزل، ماشین‌های برداشت و سایر ماشین آلات کشاورزی را ایجاد می‌کند. طرح‌های اصلی تراکتورهای SAME مدل‌هایی از ۲۵ تا ۴۴۰ اسب بخار دارند. بنابراین برای زمین‌های بزرگتر، برای باغ‌ها و تاکستان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. علاوه بر این، این تراکتورهای منحصر به فرد، کاربردی، با استفاده و کارکرد آسان، محکم، مدرن، قابل اعتماد و با کیفیت عالی برای استفاده طولانی‌تر است. بنابراین، آن‌ها همیشه انتخاب شماره ۱ کشاورزان هستند.

  معتبرترین شرکت برتر تراکتورسازی کدام است؟

  همه شرکت های تراکتورسازی نامبرده به یک اندازه قابل اعتماد هستند. تفاوت های اصلی آنها تنها در موتور و عملکرد آنها است. اما در کل، حتی این بخش ها نیز تا حدودی یکسان هستند. می‌توانید برند قابل اعتماد خود را بسته به خواسته‌ها و نیازهایتان انتخاب کنید.

  با این حال، سه شرکت تراکتورسازی برتر و پرفروش عبارتند از:

  1. John Deere – برای بازار آمریکا
  2. Mahindra – برای بازار آسیا
  3. Fendt – برای بازار اروپا

  شما می توانید تراکتور خود را از بین دیگر شرکت های تراکتورسازی نیز انتخاب کنید. فقط تصمیم بگیرید که نیازهای اصلی شما چیست.

  تراکتور شماره ۱ فروش چیست؟

  پرفروش‌ترین تراکتور مدل جان دیر است. این تراکتورها به دلیل موتورهای قدرتمند، عملکرد استثنایی و تجهیزات باکیفیت خود به طور گسترده ای در جهان شناخته شده اند.

  منبع: www.cropsreview.com

  امتیاز شما به این مقاله چقدره؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  اشتراک‌گذاری

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.