تاریخ :۱۹ خرداد ۱۴۰۲

کشاورزی دقیق با SmartFirmer

 • آیا در زیر سطح کاشت بذر رطوبت یکنواخت دارید؟ آیا دمای خاک برای ایجاد جوانه زنی سریع مناسب است؟ آیا مانده سال گذشته از شیار خارج شده و از بذر دور است؟

  با SmartFirmer دیگر نیازی به حدس زدن نیست. چشم ها را با یک سنسور قوی تر تر برای دانه ها، مواد آلی، رطوبت، مواد باقی مانده و دما را اندازه گیری کنید. اکنون می توانید انتخاب ترکیبی بذر، عمق کاشت بذر، باروری و پاک کننده های ردیف را در زمان واقعی بهینه کنید.

  کشاورزی دقیق با SmartFirmer

   

  SmartFirmer دستگاهی جهت ارایه داده های به موقع خاک برای کاشت:

  ۱- سنجش رطوبت خاک

  رطوبت خاک یک جز critical حیاتی برای جوانه زنی بذر و ظهور یکنواخت گیاه و در نهایت عملکرد محصول است. SmartFirmer ردیف به ردیف رطوبت خاک را در شیار بذر به شما می دهد، به شما این امکان را می دهد که با تغییر شرایط خاک، عمق کاشت مناسب را انتخاب کنید.

  ۲- سنجش دمای خاک

  دمای کافی خاک یک جز مهم برای جوانه زنی سریع بذر است. به عنوان نمونه، زمان جوانه زنی بذر ذرت با کاهش دما به زیر ۵۰ درجه فارنهایت به طرز چشمگیری افزایش می یابد. دستگاه SmartFirmer به شما ردیف به ردیف درجه حرارت خاک در شیار بذر را می دهد، اطمینان حاصل کنید که در شرایط مطلوب کاشت می کنید.

  ۳- یکنواختی شیارها

  یک محیط سازگار برای جوانه زنی بذر یکنواخت و رشد گیاه ضروری است. SmartFirmer هرگونه بی نظمی در امتداد شیار، مانند کلوخ خاک، فضای هوا و خاک خشک را که از سطح زمین شناسایی می کند، بنابراین می توانید بینشی برای اصلاح عملکرد واحد ردیف و حل این مشکلات داشته باشید.

  یکنواختی شیارها با دستگاهSmartFirmer

  ۴- سنجش بقایا

  بقایای محصول درون شیاری تأثیرات منفی شناخته شده ای بر جوانه زنی و رشد بذر دارد. SmartFirmer به شما امکان می دهد مقدار پسماند داخل شیار را اندازه گیری کرده و پاک کننده های ردیف را بر اساس آن تنظیم کنید.

  جشنواره پاییزه
  جشنواره فروش بذر های خاص و کمیاب با بیش از ۱۲۰۰ رقم تنوع
  همین الآن خرید کنید

  ۵- سنجش ماده آلی

  در هر زمینه، چندین محیط عملکرد وجود دارد که با توجه به نوع خاک ، مواد آلی ، توپوگرافی ، زهکشی و ده ها ویژگی دیگر تعیین می شود. برای مدیریت بهتر این محیط های عملکرد، نقشه مواد آلی با کیفیت بالا، SmartFirmer ورودی کلیدی برای تهیه نسخه های دقیق برای کاشت ترکیبی بذر و کاربردهای باروری است. SmartFirmer بر اساس اندازه گیری مواد آلی و کنترل خودکار در حین کاشت بذر ها را فراهم می کند.

   

  مترجم: فاطمه سکه چی

  منبع : سایت کشاورزی planterology

  امتیاز شما به این مقاله چقدره؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  اشتراک‌گذاری

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.